dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Požární odolnost dveří

Posted in Vše pro dům

Požární odolnost je u dveří velice ožehavé (až žhavé) téma. Existuje spousta produktů různých výrobců, které uvedené specifikace, o kterých prohlašují, že jimi disponují, nesplňují. To už není jen klamavá reklama, ale přímé ohrožení životů, u kterých je případná žaloba to nejmenší, co může nastat.

 Rozšiřující se požár

Zpříjemněte si zimu s kanadskou vířivkou!

Posted in Vše pro dům

Je zimní období a pro milovníky koupání nastal čas návštěv uzavřených bazénu a wellnes. Jenomže nejste tam osamoceni a leckomu právě tento fakt může vadit. Pokud vám došla trpělivost a otravují vás přelidněné aquaparky, řešením je pořízení vlastní vířivky! Tento článek vám poradí při výběru.

Hliníkové fasády jsou čím dál oblíbenější volbou

Posted in Vše pro dům

Pokud stavíte nebo se chystáte na rekonstrukci domu tak musíte řešit od základních věcí jako jaké zvolit dveře, okna nebo střechu až po ty detailnější jako je barva fasády. Stejně jako střecha je u současných staveb velmi důležité zvolit vhodný obal budovy. To je prostě základ, protože neplní jenom estetickou funkci, ale také funkci ochrannou. V případě nějaké netradiční nebo extravagantní volby můžete určitě zaujmout i vaše sousedy, kteří vám budou závidět.