dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Skleněné dveře v interiéru jsou moderní

Posted in Vše pro dům

sprchové kouty

Sledujete-li současné trendy ve světě bydlení, nelze si nevšimnout, že do interiérů proniká stále častěji sklo. V moderním bytovém designu mají skleněné stoly pevné zastoupení, ale ke skleněným dveřím se přece jen obyvatelé domů staví jinak. Ale zbytečně. Celoskleněné dveře jsou symbolem luxusu, elegance a nadčasovosti.

Existuje spousta důvodů, proč vyměnit dřevěné dveře za skleněné. Kromě toho, že skleněné dveře plní estetickou funkci, můžete vnést touto cestou do domu více světla a místnosti opticky zvětšit. Velké uplatnění mají tyto dveře zejména v tmavých místnostech, kde není dostatek denního světla. Možná si říkáte, že kvůli skleněným dveřím ztratíte soukromí. Jste však na omylu. K dostání jsou dveře nejen z průhledného skla, ale i mléčného či kouřového.

Jestliže máte v místnosti dostatek prostoru, hodí se vám skleněné dveře posuvné. Nabízí se vám také dveře jednokřídlé a dvoukřídlé. Nabídka skleněných dveří je opravdu bohatá a z pestré škály si vybere každý.

Sklo v koupelně

Sklo velmi vyniká také v koupelnách. Kromě dveří se vám nabízí skleněné sprchové kouty, které neztrácí na originalitě. K výrobě takového sprchového koutu se používá tepelně tvrzené, bezpečnostní sklo, které je o síle 8, 10 či 12 milimetrů. Jestliže správně zkombinujete styl sprchového koutu s ostatním vybavením v koupelně, můžete získat odpočinkovou místnost, která se stane nejen místem hygieny.

Nebojte se skla. K výrobě dveří i sprchových koutů se používá vysoce kvalitní bezpečnostní sklo. S nabídkou budete nadmíru spokojeni a navíc do interiéru vnesete nový nádech.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit