dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Proč zvolit plastová okna pro váš rodinný dům?

Posted in Vše pro dům

V současné době je spousta zájemců o plastová okna zahlcena velkým množstvím informací. Výrobci plastových oken se snaží získat co nejvíce zákazníků, a proto investují do lákavých reklamních kampaní. Tento článek neslouží jako vychvalování toho či onoho okenního profilu, ale dává zákazníkům pádné argumenty, proč stará okna vyměnit za nová plastová.

Stará dřevěná okna způsobují velkou energetickou ztrátu, neboť jsou špatně izolována a technicky zastaralá. Důsledkem jsou vysoké faktury za vytápění, protože teplo uniká zastaralými okny. Pakliže chcete snížit spotřebu energii, investujte do kvalitních oken. Na tomto prvku se nemůže šetřit.

Ideální úsporný program nabízí plastová okna Zlín. Mají lepší tepelnou izolaci až o 50 %, sníží výrazně náklady na vytápění a současně zvýší hodnotu nemovitosti. V neposlední řadě plastová okna slouží jako perfektní protihluková izolace, což ocení zejména majitelé rodinných domů v rušných ulicích a u hlavních cest.

Plastová okna zvyšují bezpečí, klid a soukromí

Když se řekne domov, spousta lidí si představí bezpečí, pohodlí, odpočinek a maximální soukromí. Proto je logické opatřit dům odpovídajícími bezpečnostními prvky. Okna s vyšší třídou odolností jsou dokonalou ochranou před zloději.

Plastová okna slouží k prosvětlení interiéru a zajišťují komfort vašeho domova. Mají také estetickou funkci, neboť dotváří celkový vzhled vašeho rodinného domu. Společnost plastová okna Zlín přistupuje ke svým zákazníkům individuálně, tudíž si můžete zvolit barevné tónování vnější strany oken.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit