dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Privátní vířivka ve Zlíně? Víme, kde si ji vyzkoušet!

Posted in Vše pro dům

Parné dny jsou tady a my Vám poradíme, jak si zpříjemnit tyto dny a navíc se ovlažíte! Co takhle pořídit zbrusu novou vířivku? Dobrý nápad, že ano? Na trhu je mnoho vířivých van, od nejlevnějších nafukovacích, až po ty nejdražší a zabudované modely.

 

Teď se dostáváme pomalu k tomu, co je to vlastně vířivka a na jakém principu pracuje. Vířivka, neboli (vířivý bazén, jacuzzi, spa či hottube) je koupací vana se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Umožňuje masážní a relaxační koupele.

 

Základem je vana nebo bazének napuštěný vodou o objemu 0,5 až 2 m³, která je celoročně nebo sezónně dohřívána na požadovanou teplotu. Pomáhá tomu kvalitní izolace a termokryt nad hladinou. Konstrukčně je řešena pro lehnutí, sednutí, dle jednotlivého typu a velikosti. Na dně a po bocích vířivky jsou masážní trysky, které se dělí:

 • Vodní
 • Vzduchové

Vodní trysky zajišťují hydromasáž, dělí se svou velikostí a průtokem vody, na bodové, rotační a rotační doplněné osvětlením. Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel. Masáž zajišťují výkonná vzduchová a vodní čerpadla. 

 

Filtrace vody

Kartušová nebo písková filtrace se stará o čistotu vody. Čistota vody je dále zajištěna ozónovou desinfekcí. 

 

Většina dnes prodávaných vířivek má ve své základní výbavě podvodní osvětlení, často nazývané jako colorterapie, a rádio s připojením na mp3 nebo CD přehrávač. Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí, podvodní osvětlení a v neposlední řadě ovládání rádia a hudby. Celkový příkon těchto zařízení se pohybuje od 4,5 kW do 10 kW, dle jednotlivých funkcí a velikosti.

 

Dost bylo obecných informací, pojďme se podívat na konkrétního výrobce, společnost Hydropool spas s.r.o., která nabízí svým zákazníkům opravdu luxusní kousky, které jsou navíc vybaveny exkluzivními technologiemi, které usnadní údržbu o Vaši novou vířivku.

 

Sortiment vířivých van Hydropool:

 • Hydropool 395 (3 osoby)
 • Hydropool 495 (4 osoby)
 • Hydropool 570 (4-5 osob)
 • Hydropool 670 (6-7 osob)
 • Hydropool 695 (6-7 osob)
 • Hydropool 720 (6-7 osob)
 • Hydropool 770 (6-7 osob)
 • Party Hydropool 700 (8-10 osob)
 • Party Hydropool 800 (8-10 osob)
 • Party Hydropool 1038 (8-10 osob)
 • Všechny vířivky jsou vybaveny exkluzivními funkcemi, které šetří Váš čas, který mžete prorelaxovat právě ve vířivce. Mezi tyto funkce patří například:

Samočistící technologie

Jedná s o kombinaci několika filtračních technologií: hladinová filtrace, dnové sání a tlaková mikrofiltrace.

 

 

Tepelný štít HydroWise

Technologie inspirována postupy N.A.S.A. Termokryt efektivně chrání proti mrazu a drží teplo uvnitř.

 

 

Úsporná čerpadla Evergreen

Čerpadla, která jsou navržena generovat vysoký proud s nízkými energetickými nároky. Filtrační čerpadla Evergreen jsou o 26% efektivnější než konkurenční.

 

 

Hladinová filtrace

Odsává všechny plovoucí nečistoty a brání ucpání čerpadla a topení. Vylepšuje filtraci, přesune nečistoty do pre-filtru a prodlouží tak mikrofiltrační cykly.

 

 

Dnové sání

Odstraňuje těžké nečistoty ze dna vířivky. Není potřeba používat vysavač. Napomáhá distribuci chemie.

 

 

Tlaková mikrofiltrace

Nový dvoujádrový filtr s Microban a vnitřním jádrem pro zlepšení filtrace. Prodlužuje filtrační cykly. Neuniká žádný zápach během užívání vířivky.

 

 

Ergonomická sedadla

Fyzioterapeutem schválená ergonomická podpora. Sedačky a lehátka jsou navržena pro každou zónu.

 

 

Tichý chod

Samočistící vířivky Hydropool mají během filtrace mnohem tišší chod a to díky samostatnému filtračnímu čerpadlu.

 

 

Wellness programy

Jedná se o systém řízení masáže, kterým můžete nastavit wellness program zacílený na řešení vašich potíží (bolest hlavy, bolest zad, nespavost, stres a další).

 

 

Patentovaný systém trysek protiproudu

Širší, silnější a plynulejší než jakýkoliv jiný protiproudový systém na trhu. Žádné víření vody. Patentovaná 3-fázová technologie průtoku.

 

 

Speciální tvar skořepiny

Žádné stříkání vody do okolí. Žádné vyčnívající schody nebo místa pro sezení v plavecké části. Žádný odražený zpětný proud vody. Trvale plynulý průtok vody. Zesílené stěny. Stabilizační trysky.

 

 

 

Zaujal Vás nějaký z modelů od společnosti Hydropool, ale nevíte, zda by se Vá líbil ve skutečnosti? Nevadí, i na to jsou odborníci ze společnosi připraveni, protože každou z vířívek si můžeme vyzkoušet v showroomu ve Zlíně. 

 

Prodejce Canadiana.cz

Skoro máte vybráno? Teď nastává nejdůležitejší fáze, vybrat správného prodejce, již nemusíte dál brouzdat po intenretu a hledat, protože tím pravým specialistou na bazény a vířivky je splečnost Canadiana.cz. Na jejich novém webu naleznete luxusní vířivky a swim spa značky Hydropool. Samočistící technologie, dokonalá izolace, egonomické sedačky navržené profesionálním terapeutem a promyšlené umístění trysek vám poskytnou dokonalou masáž.  Samozřejmostí je poradenství, záruky až 10 let a profesionální servis.

 

Kontakt

 Mezihoří 587, Zlín 760 01

 +420 577 144 190 / +420 775 917 977

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit