dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Zavěste truhlíky třeba na balkon

Posted in Vše pro dům

Nevíte už na vaší zahradě coby? Ať už patříte mezi ty, kteří mají rádi klid a nepřehlcenost zahrad, nebo naopak pěstujete okolo domu druhé amazonské pralesy, můžete přenést své další okrasné myšlenky i blíže na dům. Závěsné háky na truhlíky můžou probudit ve stavbě to, co jí scházelo. Vybrat si můžete z dvou variací, či je rovnou zkombinovat.

Moderní kanceláře v Praze

Posted in Pronájem

Poptávka po moderních kancelářích v Praze je enormní a sehnat kvalitní prostory je téměř nadlidský úkol. Ne však pro firmu, která je profesionál.

pronajem v praze

Se společností JLL je pronájem kanceláří Praha hrou. Vše je snadné, protože JLL se o vše postará za vás.

Jako profesionálové v oblasti realit mají s majiteli nemovitostí dobré vztahy a není proto problém sehnat i ty nejluxusnější kancelářské prostory v Praze. V nabídce mají dokonce i objekty, které jsou teprve ve výstavbě.

Hledáte kancelář v Praze? Víme o pár krásných

Posted in Pronájem

Najít hezkou a moderní kancelář v Praze by se mohlo zdát jako snadná věc, ale když už začnete hledat, víte, že to není jen tak. Ne každý si může dovolit předražené makléře, kteří mají nasmlouvané různé rezidenční objekty k pronájmu. Výjimka ale potvrzuje pravidlo a existuje firma, která vám bez poplatku najde skvělé místo pro vaši firmu. Firma JLL se specializuje na pronájem kanceláří v Praze a nebere si žádnou provizi. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Proč tomu tak je nevíme, ale je dobré o nich vědět, protože nabízí i spoustu jiných služeb než jen zprostředkování pronájmu.

 

I penzionové pokoje můžou být luxusní

Posted in Vše pro dům

Mysleli jste si, že když se řekne penzion, je to něco méně než ****hotel ? Šikovné české ručičky dávají za pravdu, že tomu tak není. A to samé platí o tom, že dovolená v Česku nemůže být luxusní. Nesmysl! Krásné pokoje v srdci Kroměříže v Penzionu u Kubesa váš přesvědčí, že stojí za to to zkusit. A nevyprázdní vám to peněženku!

pokoje penzion kroměříž

Wifi už je samzřejmost každé restaurace a každého hotelu. Ani U Kubesa tomu není jinak. Většinou se však ubytujete někde, z kama chce jít co nejdříve pryč. Zde si můžete užít opravdu každý moment. Podívejte se, jak nádherně vypadá sprcha a toalety.

koupelna

A variace pokojů? Ty mají takovou atmosféru, že zde můžete klidně požádat milenku o ruku! A potom si uřít nespoutanou rozkoš. Protože tak pohodlné postele nikde v okolí nenaleznete.

postele

Proto jestli nevěříte, že existuje luxusní ubytování v Kroměříži, tak se mýlíte. A nemusíte si na to půjčovat. Jedna noc pro dvě zamilované osoby vás bude stát pouchých 1800 Kč!

 

Proč komůrkový polykarbonát?

Posted in Stavební materiál

Komůrkový polykarbonát má mnoho vlastností, pro které si je cení lidé na celém světě. Jak je možné, že po celém světě? Jedním z důvodů jsou tepelně-izolačními vlastnosti komůrkového polykarbonátu, podle typu polykarbonátu vydrží velké rozpětí teplot od severských mrazů po rozpálené tropické slunce.

komůrkový polykarbonát