dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

I penzionové pokoje můžou být luxusní

Posted in Vše pro dům

Mysleli jste si, že když se řekne penzion, je to něco méně než ****hotel ? Šikovné české ručičky dávají za pravdu, že tomu tak není. A to samé platí o tom, že dovolená v Česku nemůže být luxusní. Nesmysl! Krásné pokoje v srdci Kroměříže v Penzionu u Kubesa váš přesvědčí, že stojí za to to zkusit. A nevyprázdní vám to peněženku!

pokoje penzion kroměříž

Wifi už je samzřejmost každé restaurace a každého hotelu. Ani U Kubesa tomu není jinak. Většinou se však ubytujete někde, z kama chce jít co nejdříve pryč. Zde si můžete užít opravdu každý moment. Podívejte se, jak nádherně vypadá sprcha a toalety.

koupelna

A variace pokojů? Ty mají takovou atmosféru, že zde můžete klidně požádat milenku o ruku! A potom si uřít nespoutanou rozkoš. Protože tak pohodlné postele nikde v okolí nenaleznete.

postele

Proto jestli nevěříte, že existuje luxusní ubytování v Kroměříži, tak se mýlíte. A nemusíte si na to půjčovat. Jedna noc pro dvě zamilované osoby vás bude stát pouchých 1800 Kč!

 

Proč komůrkový polykarbonát?

Posted in Stavební materiál

Komůrkový polykarbonát má mnoho vlastností, pro které si je cení lidé na celém světě. Jak je možné, že po celém světě? Jedním z důvodů jsou tepelně-izolačními vlastnosti komůrkového polykarbonátu, podle typu polykarbonátu vydrží velké rozpětí teplot od severských mrazů po rozpálené tropické slunce.

komůrkový polykarbonát

Moderní kanceláře v Praze

Posted in Pronájem

Poptávka po moderních kancelářích v Praze je enormní a sehnat kvalitní prostory je téměř nadlidský úkol. Ne však pro firmu, která je profesionál.

pronajem v praze

Se společností JLL je pronájem kanceláří Praha hrou. Vše je snadné, protože JLL se o vše postará za vás.

Jako profesionálové v oblasti realit mají s majiteli nemovitostí dobré vztahy a není proto problém sehnat i ty nejluxusnější kancelářské prostory v Praze. V nabídce mají dokonce i objekty, které jsou teprve ve výstavbě.

Truhlíky nejen za oknem

Posted in Zahrada

Pokud vaše parapety nejsou ve stavu, který by zvládl zátěž květinových truhlíků, nemusíte hned nápad na osázení truhlíků zahazovat. Poraďte si! Buď mohou být truhlíky na zahradě, třeba vystavené na starých paletách, anebo si kupte háky na truhlíky.

háky na truhlíky

Trendy v omítání

Posted in Vše pro dům

V poslední době se objevuje trend, kdy se místo omítky jednoduše dům nechá v "rozestaveném" stavu. Je to móda, která se proplétá do všech různých oborů a je to v pořádku. Každý podle svého vkusu. Jen musíte počítat, že dům bez omítky bude potřebovat jinou úpravu. Záleží, z jakého materiálu máte budovu vystavěnu.