dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Seznam karcinogenních látek ve vzduchu

Posted in Vše pro dům

Hrozba rakoviny se na nás sype ze všech stran. Kouření, káva, slunce...to vše nám může rakovinu nějakým způsobem přivodit. Škodlivým látkám se mnohdy nevyhnete ani při běžné procházce. I ve vzduchu je totiž spousta látek, které umí našemu organismu pěkně zavařit. Vypsali jsme pro vás několik základních látek, které se ve vzduchu vyskutují poměrně často.

továrny

Požární odolnost dveří

Posted in Vše pro dům

Požární odolnost je u dveří velice ožehavé (až žhavé) téma. Existuje spousta produktů různých výrobců, které uvedené specifikace, o kterých prohlašují, že jimi disponují, nesplňují. To už není jen klamavá reklama, ale přímé ohrožení životů, u kterých je případná žaloba to nejmenší, co může nastat.

 Rozšiřující se požár

Jaký materiál je vhodný na fasádu?

Posted in Stavební materiál

Hezká fasáda dělá divy! Jistě semnou budete souhlasit, protože při prodeji nebo koupi hraje velkou roli, jaký dojem na nás na první pohled kupovaná nemovitost udělá. Fasáda v sobě skrývá další, možná jednu z nejdůležitějších funkcí a to, že chrání stavbu před povětrnostními vlivy a šetří naše peníze. Právě v tomto článku se podíváme na jednotlivé druhy fasád a jejich výhody při použití.

Vybavujeme dětský pokoj - co nesmí chybět?

Posted in Interiér

Vybavování dětského pokoje někdy může být skoro raketová věda. Děti "potřebují" spoustu věcí nehledě na to, kolik místa mají v pokoji k dispozici. Sepsali jsme pro vás několik základních věcí, které by v žádném dětském pokoji rozhodně neměly chybět.

Zpříjemněte si zimu s kanadskou vířivkou!

Posted in Vše pro dům

Je zimní období a pro milovníky koupání nastal čas návštěv uzavřených bazénu a wellnes. Jenomže nejste tam osamoceni a leckomu právě tento fakt může vadit. Pokud vám došla trpělivost a otravují vás přelidněné aquaparky, řešením je pořízení vlastní vířivky! Tento článek vám poradí při výběru.