dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Vybavujeme dětský pokoj - co nesmí chybět?

Posted in Interiér

Vybavování dětského pokoje někdy může být skoro raketová věda. Děti "potřebují" spoustu věcí nehledě na to, kolik místa mají v pokoji k dispozici. Sepsali jsme pro vás několik základních věcí, které by v žádném dětském pokoji rozhodně neměly chybět.

Koberec

Dětský koberec je základ. Je jedno, jestli na něm budou postavičky, vesmír, nebo rozvětvená silnice. Děti milují barevné koberce - a rodiče taky. Šmouhy se na nich ukryjí mnohem lépe, než na drahém bílém koberci.

Postel

Postel je základ každé ložnice. I když bude dítě neustále protestovat, že raději bude spát na zemi, než na posteli. Přitom postele do dětského pokoje mají tolik různých provedení a využití. Pokud máte doma někoho, kdo je akční i ve spaní a bojíte se, že v noci z postele spadne, můžete pořídit takovou postel, která má pro právě tento případ speciální zábranu. Pokud máte málo prostoru a dvě děti, je nejlepším řešením dětská patrová postel, kterou si prostě zamilují. I pokud máte jenom jedno díte, je patrová postel skvělá volba například pro přespání s kamarádem. Nebo pro stavění bunkrů.

1388 zvysene-luzko-duo-s-uloznym-prostorem

Skříň

Ale ne tak ledajaká skříň! Do dětské skříně se kromě oblečení musí vlézt hračky a v případě potřeby i dítě. Pro výhru ve hře na schovávanou totiž udělá cokoliv.

Hračky

Samozřejmě, bez hraček se neobejde žádný pokoj. Nemůžeme vám říct jaké přesně, ale rozhodně byste na ně zapomínat neměli. A kdyby se vám to náhodou povedlo, díte se vám určitě ráno samo připomene.

Obrazy a dekorace

Děti milují barevné věci. Pokud jim nedovolíte různě barevnou zeď, dopřejte jim aspoň možnost si do pokoje vyvěsit barevné plakáty, lepící hvězdičky, nebo nálepky na zeď. Vsadíme se, že jim pak pokoj budete závidět i vy.

Stejně jako každé navrhování a vybavování nového pokoje se i ten dětský může pořádně prodražit. Ušetřit můžete nákupem na internetu, kde často najdete nábytek mnohem levněji, než v kamenných obchodech. Pokud zrovna sháníte dětskou postel nebo skříň, doporučíme vám internetový obchod Dona.shop, kde najdete o nejdůležitější pro váš byt.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit