dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Uvažujete nad sedacím vakem? Vaše děti si ho zamilují

Posted in Interiér

dětské sedací pytle

Po náročném pracovním dni si vaše tělo zaslouží odpočinek a relaxaci. Samozřejmě ulehnout do postele anebo na sedačku je jedna z možností, nicméně co takhle si pro chvíle odpočinku pořídit spíše sedací vak, jehož možnosti jsou vskutku široké.

Jestliže jste si v obývacím pokoji vytvořili koutek, kam se uchýlíte s knížkou a šálkem dobré kávy, obohaťte ho ještě o sedací vak. Současný trh je vskutku rozmanitý a sehnat můžete i dětské sedací pytle, na nichž si vaše ratolesti budou opakovat dějepis do školy.

Sedací pytel je vhodný do jakéhokoliv interiéru

Jestliže si myslíte, že se vám sedací pytel do interiéru nehodí, potom jste na omylu. Sedací vaky jsou ideálním designovým doplňkem, jenž perfektně zapadne do jakékoliv domácnosti. Sáhnout můžete po různých barvách a provedeních, a tak najdete jak sedací vak do obývacího pokoje, tak i do reprezentativní kanceláře. Vybrat si můžete z pestré škály tvarů, velikostí, barev, vzorů a materiálů.

Sedací pytel je možné využívat různě. Velký sedací vak doplníte polštářky a umístíte ho do slunného rohu obývacího pokoje, kde si sednete s vašimi ratolestmi a přečtete jim pohádku. Velice oblíbené jsou pestrobarevné sedací vaky, které můžete klidně umístit doprostřed místnosti a udělat tak z něj dominantu pokoje. Fantazii se meze nekladou.

Sedací pytel na bolesti zad

Atraktivní vzhled není jediný důvod, proč byste si měli sedací vak pořídit. Jedná se o moderní nábytek, jenž vás dokáže zbavit palčivých bolestí zad. Výplň je aktivní a přizpůsobí se pozici a postavě osoby, která na vak zrovna usedne. Uvolněte tedy všechny své svaly a zbavte se bolestí zad. V sedacím vaku vydržíte sedět i hodiny a číst si oblíbenou knížku, nebo sledovat televizi.

Vybavte sedacím vakem každou místnost a nezapomeňte ani na dětský pokoj. Dětské sedací pytle jsou různobarevné a vyrobené bývají z odolného materiálu, který stačí pouze otřít hadříkem.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit