dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Na co byste měli dát pozor při renovaci kuchyně

Posted in Interiér

Renovace kuchyně je něco, co dříve či později každého potká. Není to zrovna levná záležitost, nicméně vyjde lépe, než kdyby jste se rozhodli pro úplně novou kuchyň. V našem článku si povíme, na které věci by jste si při renovaci kuchně měli dát pozor. 

Kuchyňská linka

U kuchyňské linky je nejen důležité, aby se Vám líbila, ale také aby byla praktická. Je důležité si vše pečlivě přeměřit, abyste si koupily kuchyňská dvířka ve správné velikosti. Vybrat si můžete třeba dřevěné dvířka, dýhované, lakované či akrylátové. U materiálu a barvy je důležité, aby Vám ladil třeba k jídelnímu stolu a židlím. Je také důležité sladit úchytky a madla a také si stanovit přesný rozpočet, do kterého se musíte vlést. A také je důležité si ujasnit, kde budou spotřebiče, které v kuchyni chcete mít. 

Pracovní deska

Pracovní deska je důležitou součástí kuchyně. Při jejím výběru je důležité zvážit několik aspektů, a to jak má být vysoko. Což záleží na Vaší výšce. Standartně se pohybuje ve výšce 90 centimetrů. Velmi důležité je také vybrat správný materiál. Jejich nabídka je velmi široká. Při jejich výběru by se kromě vzhledu mělo dbát také na další aspekty, a to zda je deska vyrobená z kvalitního materiálu, zda jsou funkční a odolné proti opotřebení a mechanickému poškození. 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit