dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Luxusní jídelní židle pro přepychovou domácnost

Posted in Interiér

Jste náročný zákazník, který si potrpí na přepychovém a unikátním designu svého interiéru? Chcete vybírat pouze z kvalitních materiálů, které za to stojí? Chcete mít jídelní židle, které oslní všechny vaše přátele a rodinu svou estetikou a desgnem? Pak jsou luxusní jídelní židle nábytku TREND právě pro vás.

 

Luxusní jídelní židle

Neobvyklý materiál

Díky svému neobvyklému designu a provedení dodají luxusní jídelní židle tu přepychovou a honosnou atmosféru vaší domácnosti. Vaši přátele a rodina rádi zasednou do těchot židlí od nábytku TREND. Z každého momentu se stane tak nezapomenutelný zážitek, který bude navždy zachován ve vašich vzpomínkách.

Provedení a kombinace materiálu

Naše židle jsou kombinovány materiály jak z chromu, kůže, tak i dřeva. Například provedení jídelní židle SINA. Její podnožka je v chromovaném provedení, podsedák s opěradlem jsou tvarované z jednoho kusu dubového dřeva a židle je čalouněná s volbou látky k potahování.
Standardně jsou v nabídce různé látky k potažení. Od žinylkových látek, mikrovláken až po imitace kůže v široké paletě barev. Potahové látky, které obsahují technologii AQUA CLEAN a EASY CLEAN se také snadno čistí, pro dlouhodobou a nekomplikovanou udržitelnost.

 

Židle SAVA v provedení buk nebo dub

Luxusní jídelní židle SAVA, která svým designem a provedením dodá vaší domácnosti nádech moderního a honosného života. K této elegantní luxusní židli je možné si vybrat ze třech variant potahu nábytku TREND. Ať už se jedná o mikrovlákna, imitaci kůže, která je dostupná v široké škále barev, nebo žinylkovou látku. Přepychový produkt je vytvořený ve dvou variacích dřevěného materiálu a to buku a dubu. Díky tomu máte možnost vybrat tu nejlepší variantu k vašemu jídelnímu stolu.

 

Luxusní jídelní židle 206 čalouněná

Vyšší čalouněná a elegantní židle 206, která se vyznačuje pohodlným čalouněním a ozdobným prošitím v opěradle, která dodá nádech luxusního přepychu. Tato židle je vyrobena z bukového dřeva,které dodává židli tvrdost a odolnost, díky nichž se nemusíte bát poškození například nárazem. Dřevo je upraveno mořením a lakováním. Sedák a opěrák jsou opatřeny čalouněním s možností výběru eko-kůže, imitace kůže a potahových látek.

 

Jídelní židle DAVO

Luxusní jídelní židle DAVO, která má zhotovené opěradlo z dubového dřeva, který dodává židli nádhernou a originální kresbu. Spoj mezi opěradlem a sedákem je lakován stříbrnou barvou, který napodobuje ocelovou konstrukci avšak zanechává materiál. Vyberte k této židli to správné moření a čalounění ze širokého výběru nábytku TREND.

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit