dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Elektroniku koupíte za zlomek ceny aneb rozbalené zboží se slevou

Posted in Interiér

prodej rozbaleného zboží

Chytré telefony, televize, notebooky, pračky, mrazáky i chladničky. Pokud sáhnete po rozbaleném zboží, můžete ušetřit desítky procent z ceny. Zatímco u některého produktu šetříte 15 %, u jiného klidně i 40 %, a přitom nemusíte mít žádné obavy o funkčnost, neboť zboží není používané, pouze má poškozený obal. Často se totiž stane, že se krabice ledničky anebo televize poškodí, a proto obchody s elektronikou takové zboží nabízí se zajímavými slevami.

Pod termínem rozbalené zboží se skrývají produkty, jež jsou stoprocentně funkční, úplně nové a nepoužité, ale mají pouze poškozený vnější obal. A jaké rozbalené zboží se slevou můžete pořídit? A hlavně kde?

Od smartphonu po ledničku

Zakoupit rozbalené zboží se určitě vyplatí, protože ušetříte stovky i tisíce korun, a přitom dostanete stejně kvalitní a funkční zboží jako to, co je v nepoškozené krabici. Jak výhodné. Samozřejmostí je standardní dvouletá záruka, stejně jako v běžných prodejních sítích.

Otázkou tedy ještě je, kdo se na prodej rozbaleného zboží specializuje. Jedním z internetových obchodů je diskontni-nakupy.cz, kde najdete levnou elektroniku všeho druhu. Přijdou si na své jak zájemci o pračky a sušičky, tak i lidé prahnoucí po nové myčce či chladničce.

Odkud zboží pochází?

Zboží s poškozeným obalem získává internetový obchod diskontni-nakup.ycz od největších českých distribučních velkoobchodů s výpočetní a spotřební elektronikou. Jedná se tedy výhradně o sortiment, jenž je z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku. Vedle rozbaleného zboží nabízí ještě zboží vystavené a doprodej starších modelů.

Vystavené zboží je v podstatě to, co vidíte na prodejnách. Jelikož tam nějakou chvíli stálo, potom se prodává s výraznou slevou. Vánoce se blíží, tak začněte nakupovat dárky a ušetřete přitom nemalé peníze.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit