dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Chcete mít moderní byt, ale nemáte cit pro interiérový design?

Posted in Interiér

To, že člověk touží po krásném bydlení, je přirozené. Vždyť doma trávíme své volné chvíle a chceme, aby nám tam bylo příjemně. Dalším důvodem, proč lidé chtějí mít luxusní interiér, jsou návštěvy, kterým se mohou pochlubit.

rekonstrukce_bytu

Ať je vaším důvodem k touze po dokonalém bytu cokoliv, je to jen vaše věc. Někdy se ale stane, že příliš náročný majitel bytu nakonec nedokáže své bydlení vybavit, protože se obává, že to udělá nevkusně, že prostor nebude funkčně uspořádaný atd. Naštěstí existují firmy, které se specializují na návrh interiérů. Pokud potřebujete kompletní rekonstrukci bytu, to dovedou také.

Při návrhu interiéru se takové firmy vždy řídí vašimi představami a vzhledu bytu. Řeknete jim, jestli chcete světlý nábytek, jakou chcete stěnu, co by se vám líbilo za styl, zda mají počítat s prostorem pro dítě, nebo byt uzpůsobit pro starší obyvatele.

Divili by jste se, ale i nad otázkou stáří je třeba přemýšlet, pokud plánujete ve zrekonstruovaném bytě dožít. Až uplyne pár desetiletí, nebude tak pružní jako dnes a možná se vám půjde hůř do schodů, už se nedostanete tak snadno do vany a u toalety budete potřebovat držadlo. I toto by měl dobrý bytový designer vzít v úvahu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit