dům1VŠE PRO DŮM

Vybavení bytu, doplňky do domu, nábytek, tapety, záclony a mnoho dalšího...

 

dům3STAVEBNÍ MATERIÁL

dům2ZAHRADA

terasy, zahradní nábytek, nářadí...

 

 

dům4INTERIÉRY

záclonky, vybavení, inspirace, DIY projekty apod.

Luxusní jídelní židle pro přepychovou domácnost

Posted in Interiér

Jste náročný zákazník, který si potrpí na přepychovém a unikátním designu svého interiéru? Chcete vybírat pouze z kvalitních materiálů, které za to stojí? Chcete mít jídelní židle, které oslní všechny vaše přátele a rodinu svou estetikou a desgnem? Pak jsou luxusní jídelní židle nábytku TREND právě pro vás.

 

Luxusní jídelní židle

Zvýšte kvalitu svojho spánku

Posted in Interiér

Spánok je pre ľudský organizmus veľmi dôležitý. Vďaka nemu dochádza k regenerácii nášho organizmu. Preto je dobré ho nepodceňovať a venovať mu patričnú pozornosť. Čo by sme teda mali urobiť, aby bol čo najkvalitnejší?

matrace

 

Šití strojem – jak na to?

Posted in Interiér

Šití je schopnost, kterou se hodí mít. Nejenom, že se můžete spravovat vlastní ponožky, můžete vyrábět dárky a vlastní dekorace do pokojů. A při šití často pomáhá šicí stroj, který se taky určitě hodí. Na začátku ale může být šití se šicím strojem docela složitá záležitost. My pro vás ale máme návod pro ÚPLNÉ začátečníky, takže si najděte výprodej látek a chvilku času a pusťte se do práce.

šicí stroj

Elektroniku koupíte za zlomek ceny aneb rozbalené zboží se slevou

Posted in Interiér

prodej rozbaleného zboží

Chytré telefony, televize, notebooky, pračky, mrazáky i chladničky. Pokud sáhnete po rozbaleném zboží, můžete ušetřit desítky procent z ceny. Zatímco u některého produktu šetříte 15 %, u jiného klidně i 40 %, a přitom nemusíte mít žádné obavy o funkčnost, neboť zboží není používané, pouze má poškozený obal. Často se totiž stane, že se krabice ledničky anebo televize poškodí, a proto obchody s elektronikou takové zboží nabízí se zajímavými slevami.

Vybavujeme dětský pokoj - co nesmí chybět?

Posted in Interiér

Vybavování dětského pokoje někdy může být skoro raketová věda. Děti "potřebují" spoustu věcí nehledě na to, kolik místa mají v pokoji k dispozici. Sepsali jsme pro vás několik základních věcí, které by v žádném dětském pokoji rozhodně neměly chybět.

Co by měl splňovat nábytek do ordinace?

Posted in Interiér

Vždy je dobré, když má nábytek do zubní ordinace jednotnou značku. Zajistíte si unifikovaný design a v případě potíží snad vyreklamujete klidně celou sadu. Jedním z nejkvalitnějších výrobců je Dentiss. Tento nábytek se dá osadit pracovní
plochou z umělého kamene Corian, přírodního kamene, který je vysoce odolný a kvalitní. Kartotéka Dentiss s pracovištěm sestry poskytuje 15 zásuvek pro karty pacientů, čili maximalizuje efektivitu práce. Pak už zbývá jen několik skříněk a mobilní pětizásuvkový kontejner shora osazený kaleným sklem pro vysokou mechanickou odolnost. Nábytek je vyráběn ve třech materiálových verzích čelních ploch s možností výběru odstínů. Výsuvy zásuvek jsou již v základním provedení vybaveny výsuvy s tlumením dojezdu.

Luxusní interiéry budou v pastelu

Posted in Interiér

„Trendem pro tento rok budou krásné pastelové barvy v kombinaci se šedou. Nejpoužívanější budou odstíny žluté, šedomodré, modré a růžové. Pro pastelové barvy se vrací vzor rybí kosti,“ komentuje designérka Michaela Szilágyiová z Free architects. „Trendem pro tento rok budou krásné pastelové barvy v kombinaci se šedou. Nejpoužívanější budou odstíny žluté, šedomodré, modré a růžové. Pro pastelové barvy se vrací vzor rybí kosti,“ komentuje designérka Michaela Szilágyiová z Free architects. Každý rok je také společností Pantone Color volena barva roku. Letos vyhrála zemitá barva červeného vína Marsala. „Tento odstín podporuje kreativitu a experimentování. Ztělesňuje uspokojivé bohatství, úrodu a dostatek jídla. Je hřejivý, luxusním interiérům dodá eleganci a teplo. Marsala bude ovlivňovat dění nejen v oblasti designu, dekorací a bydlení, ale i v módním průmyslu,“ podotýká Michaela Szilágyiová. Této krásné barvě jsme se věnovali i v tomto článku, ale přiznáváme se, jsme jí doslova nadšeni!